Utorok v MT-SPORT

So zľavovým kódom UTOROK3 ušetríte -3%

 Zľava sa Vám automaticky pridá v nákupnom košíku 🙂
Platí na všetky doplnky, komponenty a vybrané modely bicyklov a elektrobicyklov.

Viac info TU

SpeedBox 1.2 pre Shimano E8000, E7000, E6100, E5000

SpeedBox 1.2 pre Shimano E8000, E7000, E6100, E5000

Na objednávku

kód: 026320

Original price was: 230,00€.Current price is: 209,99€.

Utorok v MT-SPORT
Zľava -3%
s kódom UTOROK3

Poradenstvo pri výbere produktov 0948 993 236
Nákup na splátky homecreditlogo

Popis

Od základu prepracovaný tuningový čip pre váš elektrobicykel s motorom Shimano v novom dizajne, kompletne novým hardwarem a firmwarem.

Tuningový čip SpeedBox 1.2 umožňuje deaktiváciu obmezovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazuje reálne údaje do hodnoty 23 km/h.

Ak chcete sledovať hodnoty v celom rozsahu rýchlosti svojej jazdy, odporúčame pořídit SpeedBox 1.2 B.Tuning pre Shimano – parametre z jazdy môžete sledovať v SpeedBox App na displeji svojho telefónu.

Tento nový produkt sa oproti predchádzajúcim verziám zapája aj do E-Tube portu motoru. Je teda potrebné, aby motor elektrobicykla, do ktorého sa chystáte novú verziu SpeedBox-u nainštalovať, mal k dispozícii jeden voľný E-Tube port. V prípade, že nemáte voľný port E-Tube, vyberte, prosím, variantu “+E-Tube Port”.

Voľný E-Tube port obvykle nemajú elektrobicykle, ktoré disponujú napr. prehazovačkou Di2 alebo vypínacím stlačením integrovaného rámu bicykla Satellite System ON/OFF Switch (EW-SW100, EW-SW300).

Ako SpeedBox 1.2 funguje?

Tento čip sa vyznačuje jednoduchým ovládaním pomocou tlačidiel LIGHT. Ak sú svetlá vypnuté, môžete ísť neobmedzenou rýchlosťou. Funkciu čipu jednoducho zapneš aktiváciu svetiel. Ak chceš používať tuning nezávisle na svetle, pri inštalácii nezapojujte červenú vidličku, SpeedBox tak bude neustále aktívny. V prípade, že nemáte na svojom bicykli svetla aktivované, SpeedBox 1.2 bude tiež neustále zapnutý.

Montáž

Pre výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá. Napísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládnete inštaláciu SpeedBox-u bez problémov. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Ak budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nový elektrobicykel, je potrebné pred spustením čipu na ňom prejsť aspoň 1km

Pozor!

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách v rozpore so zákonom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené používaním produktov SpeedBox. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom pozemku a výhradne na vlastné riziko. Používanie SpeedBoxu môže viesť k strate záruky na váš ebike.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniam.

Bicykel doručíme
zmontovaný a nastavený
Doprava nad 100€
ZADARMO
Široká ponuka skladom,
SUPER CENY
Tovar SKLADOM,
kamenná predajňa