Večerná akcia v MT-SPORT

Iba dnes večer! So zľavovým kódom VECER3 ušetríte -3%
Zľava sa Vám automaticky uplatní v nákupnom košíku 🙂
Platí na všetky doplnky, komponenty a vybrané modely bicyklov a elektrobicyklov.

SpeedBox 1.1 pre Shimano EP8

SpeedBox 1.1 pre Shimano EP8

Na objednávku

kód: 025629

180,00

Poradenstvo pri výbere produktov 0948 993 236
Nákup na splátky homecreditlogo

Popis

SpeedBox 1.1 pre Shimano EP8

Vlastnosti:

  • Ako to funguje: deaktivácia obmedzovača rýchlosti s nastaviteľnou rýchlosťou (do 99 km/h)
  • Čo ukazuje displej? : Skutočná rýchlosť do 22 km/h
  • Pracuje s motormi: EP8
  • Spolupráca s Giant Revolt E+ (2022): Nie
  • Kompatibilné s Shimano Di2: Nie
  • Aktivácia: stlačením tlačidla osvetlenia
  • Spolupráca s aplikáciou SpeedBox: NIE
  • Deaktivácia: tlačidlo osvetlenia

Čip Speedbox 1.1 nefunguje so systémom Shimano Di2 (elektronické radenie), ktorý sa nachádza v špeciálnych verziách prehadzovačov Shimano XTR alebo Shimano Dura Ace.

DÔLEŽITÉ

Inštalácia a uvedenie do prevádzky SpeedBox 1.1 na e-bike môže byť vo vašej krajine nezákonné. Výrobca ani predajca nezodpovedajú za škody vyplývajúce z používania čipu Speedbox 1.1. Používanie elektrobicykla vybaveného čipom Speedbox 1.1 na cestách a na verejných priestranstvách je zakázané. Elektrobicykel vybavený Speedboxom 1.0 môže používať iba jeho majiteľ a výhradne na jeho zodpovednosť. Používanie Speedbox 1.1 môže viesť k strate záruky na e-bike, do ktorého bol nainštalovaný.
Nový čip SpeedBox 1.1 vám umožňuje odstrániť obmedzovač rýchlosti vášho e-biku vybaveného pohonom Shimano EP8. Je prispôsobený bicyklom s akýmkoľvek typom displeja a ovládača. Funguje dokonca aj na bicykloch s ovládaním.

Ako funguje čip SpeedBox 1.1? Po demontáži je Chip stále aktívny. Deaktivácia čipu SpeedBox 1.1 sa vykonáva stlačením tlačidla lampy.

Ak plánujete nainštalovať čip SpeedBox 1.1 do nového bicykla, pozorne si prečítajte nasledujúce vety. Čip bude fungovať na bicykloch, ktoré majú najazdených okolo 5 km a viac. Inštalácia čipu na bicykel, ktorý neprešiel ani jednu míľu, môže spôsobiť, že čip nebude fungovať. Po aktivácii čipu sa e-bike nesmie používať na verejných komunikáciách.

Stiahnite si manuál

Pozor

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách v rozpore so zákonom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené používaním produktov SpeedBox. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom pozemku a výhradne na vlastné riziko. Používanie SpeedBoxu môže viesť k strate záruky na váš ebike.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniam.

Bicykel doručíme
zmontovaný a nastavený
Doprava nad 100€
ZADARMO
Široká ponuka skladom,
SUPER CENY
Tovar SKLADOM,
kamenná predajňa