LEVIT CHILO 1 2022 žltá perla

LEVIT CHILO 1 2022 žltá perla

Pri kúpe tohto produktu získate

Doprava Zadarmo
Dodáme poskladaný a nastavený

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Poradenstvo k výberu produktov 0948 993 236
Nákup na splátky homecreditlogo

Pri kúpe tohto produktu získate

Tovar Vám dopravíme ZADARMO
Bicykel dodáme poskladaný a nastavený
Doplnky Vám namontujeme na bicykel

Popis

Hlavnou výhodou mestského elektrobicykla CHILO 1 je skladací rám, ktorý sa dá jednoducho poskladať a naložiť jednoducho do kufru auta, alebo uložiť do skrine v malom byte. Silný nábojový elektromotor Levit HD Vás odvezie, kdekoľvek budete chcieť.

Rýchly a pohodlný pohyb po meste. Presne to vám ponúkne dobre vybavený mestský elektrobicykel CHILO 1. Tento všestranný model vám spríjemní pohyb po meste a jeho bezprostrednom okolí. Cesta na nákup, každodenné dochádzanie do práce alebo výlet za mesto. Každá jazda na tomto elektrobicykli bude príjemná zábava.

S elektrobicyklom CHILO 1 sú vaše možnosti ďaleko väčšie. Tento model Vám ponúkne bohatú komfortnú výbavu, ktorá z neho robí nenahraditeľného  spoločníka. Nájsť tú môžete zadný nosič, stojan, blatníky do nepriaznivého počasia aj osvetlenie napájané z batérie. Nechýba nízkonástupový profil rámu pre ľahké nasadanie na elektrobicykel a iste oceníte aj brzdové páčky s vypínačom, ktoré pri brzdení vypínajú motor a vy šetríte energiu vašej batérie. 

Samozrejme sa pri každej svojej ceste môžete spoľahnúť na elektromotor a batériu. Nad vašou jazdou budete mať vždy kontrolu vďaka multifunkčnému LED displeji. Vyberte si vhodný režim asistencie, majte prehľad o stave batérie alebo ovládajte osvetlenie.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • nízkonástupový rám s batériou umiestnenou za sedlovou trubkou pre lepšie rozloženie hmotnosti
  • tichý nábojový motor Levit HD
  • čitateľný multifunkčný LED displej
  • silná chrbticová batéria s kapacitou 17,5Ah/625Wh
  • brzdové páčky s vypínačom (pri brzdení vypínajú motor)
  • osvetlenie napájané z batérie
  • blatníky vo farbe rámu, plášte Trayal, stojan a nosič

Skladací rám

Hlavnou výhodou mestského elektrobicykla CHILO 1 je skladací rám, ktorý sa dá jednoducho poskladať a naložiť jednoducho do kufru auta, alebo uložiť do skrine v malom byte. Silný nábojový elektromotor Levit HD Vás odvezie, kdekoľvek budete chcieť.

Elektromotor

Jazdu v meste vám spríjemní tichá pohonná jednotka Levit HD s elektromotorom Silent, ktorý je zapletený v strede zadného kolesa. Nominálny výkon motora je 250 W s maximálnym krútiacim momentom až 45 Nm. Systém je vybavený takzvanou sínusovou technológiou riadenia, ktorá sa vyznačuje veľmi tichým chodom a efektívnejším využitím energie. Váš elektrobicykel tak získava väčší dojazd na jedno nabitie a rozširuje vaše možnosti.

Batéria

Moderná chrbticová batéria s kapacitou 17,5 Ah (625) Wh. Celkovú dojazdovú vzdialenosť ovplyvňuje okrem kapacity batérie tiež profil trate, hmotnosť jazdca a jeho jazdný štýl. Samozrejmosťou je prítomnosť chytrého systému riadenia, ktorý batériu chráni pred prehriatím, skratom či prebitím. Váš elektrobicykel vám vďaka umiestneniu batérie za sedlovou trubkou ponúkne lepšie jazdné vlastnosti a výrazne ľahšiu manipuláciu.

Ovládací displej

Jednoduché ovládanie elektrobicykla umožní multifunkčný čitateľný LED displej s vylepšenou ergonómiou ovládania, umiestnený na ľavej strane riadidiel. Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel vám ponúkne možnosť, vybrať si jeden z piatich režimov asistencie, aktivovať asistenta chôdza, prípadne zapnúť či vypnúť osvetlenie elektrobicykla. V pravej časti panelu nájdete prehľadný ukazovateľ stavu batérie. Skrátka, rýchle a praktické ovládanie elektrobicykla.

Motor:

Levit HD

Batéria:

Levit ST 630 Wh (17,5 Ah)

Displej:

Levit Codac LCD

Rám:

Alloy 6061

Vidlica:

RST Porter (60 mm)

Menič:

Microshift RD-M26S, Microshift TS38-8

Radenie:

Microshift TS38-8

Brzdy :

Zoom HB-875 (160 mm disc)

Kľuky:

Wheeltop (170 mm, 42 t.)

Stredové zloženie:

Spec

Kazeta:

S-Ride M200 (11 – 32 t.)

Reťaz:

KMC HV500

Predstavec:

Spec 70 mm

Riadidla:

Spec 25,4 x 640 mm

Madlá:

Herrmans OXY Lock-on

Sedlo:

Selle Royal Hertz

Náboje:

Formula DC-20LW

Ráfiky:

Remerx Dragon Line 719 (406 x 19 mm)

Plášte :

Trayal D-73 20 x 2,25" (57 – 406)

Pedále:

Alloy, folding

Rýchlosti:

8

Montáž:

Doručíme poskladaný a nastavený

Veľkosť rámu:

17,4" (UNI)

Značka:

Bicykel doručíme
poskladaný a nastavený
Doprava nad 100€
ZADARMO
Veľký výber, nízke ceny
ZĽAVY po registrácii
Tovar SKLADOM,
kamenná predajňa