CTM Senze MAN 2022 bronzová sivá/červená

CTM Senze MAN 2022 bronzová sivá/červená

Pri kúpe tohto produktu získate

dodanie   Doprava Zadarmo
zmontovanie   Dodáme plne zmontovaný a nastavený

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Poradenstvo pri výbere produktov 0948 993 236
Nákup na splátky homecreditlogo

Pri kúpe tohto produktu získate

Tovar Vám dopravíme ZADARMO
Bicykel dodáme poskladaný a nastavený
Doplnky Vám namontujeme na bicykel

Popis

CTM Senze Man je pánsky crossový e-bike, ktorý je určený na klasickú cykloturistiku, no nezľakne sa ani ľahkého terénu. Pomocnou silou je elektromotor Bafang M420, ktorý je navrhnutý pre optimálny prenos sily pri šliapaní. Poskytuje výkon 250W a krútiaci moment až 80Nm. Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria s článkami Samsung, ktorá má kapacitu 630Wh a je plne integrovaná v ráme bicykla. Úplne dobitie dosiahne už za cca. 5 hodín. V teréne nárazy stlmí odpružená vidlica SR Suntour NEX-E25 RL DS. Vo výbave ju dopĺňajú hydraulické brzdy ZOOM a odolné kolesá WTB STi23 s plášťami WTB Riddler.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • silný stredový motor Bafang M420 250 W s 80 Nm

  • plne integrovaná batéria LG Li-Ion s kapacitou 17,5 Ah (630 Wh)

  • farebný TFT multifunkčný displej s vstavaným nabíjacím USB konektorom

  • 1×9 rýchlostí, radenie a menič Shimano Altus

  • hydraulické kotučové brzdy ZOOM

  • odpružená vidlica SR Suntour NEX HLO 63 mm, s uzamykaním na korunke

ELEKTROMOTOR

Pri jazde sa môžete spoľahnúť na silný stredový elektromotor Bafang M420 s nominálnym výkonom 250W a maximálnym krútiacim momentom až 80Nm. Aj napriek tomu, že je elektromotor vysoko účinný, zachováva si veľmi tichý prejav.

BATÉRIA

V spodnej rámovej trubke nájdete modernú plne integrovanú batériu Samsung Li-Ion s kapacitou 17,5 Ah (630) Wh. Celkovú dojazdovú vzdialenosť ovplyvňuje okrem kapacity batérie tiež profil trate, hmotnosť jazdca a jeho jazdný štýl. Samozrejmosťou je prítomnosť chytrého systému riadenia, ktorý batériu chráni pred prehriatím, skratom či prebitím. Plne integrovaná batéria dodáva elektrobicyklu krásny a čistý dizajn.

OVLÁDACÍ DISPLEJ

Ovládanie elektrobicykla a všetky informácie o jazde vám zaistí farebný multifunkčný TFT displej so vstavaným nabíjacím USB konektorom pre dobíjanie mobilných zariadení, ktorý nájdete umiestnený priamo v strede riadidiel. Na veľkom a prehľadnom displeji môžete okrem voľby jazdného režimu sledovať tiež údaje o čase, rýchlosti, prejdenej vzdialenosti a stave batérie. K jednoduchej obsluhe displeja slúži oddelený tlačidlový ovládač uchytený vedľa ľavej brzdovej páčky. Ľahko tak budete mať neustály prehľad o vašej jazde.

Bicykel doručíme
zmontovaný a nastavený
Doprava nad 100€
ZADARMO
Široká ponuka skladom,
SUPER CENY
Tovar SKLADOM,
kamenná predajňa